Lodrat e bllokut të tavolinës mësimore

VR

ShumëfunksionaleTabela mësimore e blloqeve të ndërtimit është një tabelë aktivitetesh me shumë qëllime për fëmijët që i lejon fëmijët të luajnë dhe të studiojnë në heshtje, duke i bërë nënat më pa shqetësime. Tabela e mësimit të blloqeve të ndërtimit Banbao ka një dizajn të dyanshëm, njëra anë është një dërrasë ndërtimi dhe tjetra është një dërrasë e sheshtë. Tabela e blloqeve të ndërtimit për të vegjlit mund të përdoret si tryezë ngrënieje, tryezë studimi, tryezë ngrënieje, tavolinë vizatimi etj., për të takuar fëmijët.'s nevoja të ndryshme për mësim dhe lojë. Në të njëjtën kohë, qëllimi ynë i shumëfishtëtabela e aktiviteteve për fëmijët është ende një tavolinë bllok ndërtimi me ruajtje, ka vend për lodra.


Tabela e mësimit të blloqeve të ndërtimit i lejon fëmijët të ndërtojnë një shumëllojshmëri formash mbi të, të cilat mund t'i ushtrojnë fëmijët's aftësi praktike dhe të menduarit logjik, duke kultivuar kështu fëmijët'fantazinë dhe krijimtarinë e saj. Në të njëjtën kohë, tavolina e blloqeve të ndërtimit me ruajtje, e cila mund t'i ndihmojë fëmijët të zhvillojnë një zakon të mirë të ruajtjes së dashur.


Banbao është një prodhues profesional i tavolinave të mësimit të blloqeve të ndërtimit, i përkushtuar për të krijuar tabela aktivitetesh të shëndetshme dhe të sigurta me cilësi të lartë për fëmijët dhe nënat. Tabela e blloqeve të ndërtimit për të vegjlit që ne prodhojmë është bërë nga materiale miqësore me mjedisin dhe të sigurta, jo toksike dhe pa erë dhe shumë të sigurta. Ne kontrollojmë rreptësisht pikat e kontrollit të çdo procesi prodhimi.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip