Lajme
VR

Lodrat BanBao Building Blocks shiten në Mongoli

shkurt 28, 2024
Përparësitë e BanBao

      

        
        
        

Ne i shitëm Mongolisë disa kontejnerë 40 ft' me lodra me blloqe ndërtimi BanBao muajin e kaluar. Ka të gjitha llojet e produkteve të shitjes së nxehtë si BIRD, TRENDY BEACH, TUBRO POWER, URBAN RAIL dhe shumë më tepër. Ne besojmë se do të ketë disa artikuj që ju tërheqin.

          
Fëmijët luajnë me lodra me tulla BanBao në një dyqan ekskluziv 
          
++
          
Materiali ABS i gjelbër mjedisor
          
++
          
Mirësevini të gjithë miqtë për të vizituar këtu nëse jeni të interesuar për këto lodra të mrekullueshme të blloqeve të ndërtimit dhe nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni me emailbanbaoglobal@banbao.com.
          
++


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip