Lajme
VR

Dita e fundit e Lodrave BanBao 2024 Hongkong& Panairi i Lojërave (HKTDC)

janar 13, 2024
Rreth produktit tonë

Panairi i lodrave në Hong Kong 2024, HKTDC do të jetë një fund. Nëpërmjet kësaj ekspozite, ne kemi mësuar për trendet aktuale të tregut, kërkesat e ndryshme të produkteve nga klientët, si dhe situatën aktuale ekonomike, e cila na ka shtyrë ne sipërmarrësit që vazhdimisht të mësojmë dhe të përmirësohemi për të përmbushur nevojat e ndryshme të klientëve.


        
Bërja e fotove me klientët
        
Biseda e Biznesit
        

Biseda e Biznesit        
Bërja e fotove me klientët italianë
        
Bërja e fotove me klientin indonezian
        
Biseda e Biznesit
        
Biseda e Biznesit


 

Shërbimi pas shitjes
Nëse keni ndonjë pyetje, pls mos ngurroni të na kontaktoni.
Konsultohuni
Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, pls kontaktoniA-Lin@banbao.com 


personalizimi

Ne kemi projektuar shumë module të ndryshme kombinimi për të përmbushur nevojat tuaja të ndryshme.

   


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip