Lajme
VR

Dita e dytë e Lodrave Hongkong 2024& Panairi i Lojërave (HKTDC)

janar 09, 2024

Në ditën e dytë të Lodrave Hongkong 2024& Panairi i Lojërave (HKTDC)


Kishte ende një det njerëzish në vend, klientët e ekspozitës vinin nga vende të ndryshme. 


BanBao (Nr. i kabinës: 1D-D16) kanë treguar lodrat më të reja të blloqeve të ndërtimit si  Future Mech Warrior, Robot me avull S5 programues, seri të lezetshme IP Alilo, seri eksplorimi me shitje të nxehtë, të gjitha llojet e  projekt personalizimi dhe kështu me radhë. BanBao ka bërë përgatitje të mjaftueshme nga dizajni i stendave deri te produktet e reja. Gjithashtu na ndihmon të tërheqim blerësit.Prezantoni produktet tek klientët
Biseda Biznesi 
Prezantoni produktet tek klientët
        
Biseda Biznesi
        
 Biseda me Klientin 
        
Bisedon me Klientin rreth produkteve, si MOQ, Paketa dhe kështu me radhë. 
        
Biseda e biznesit 
Bisedon me Klientin për produkte si MOQ, Paketa dhe kështu me radhë. 

 


Mirë se vini të vizitoni stendën tonë Banbao për lodrat tona më të fundit të grupeve të blloqeve të ndërtimit. Ne sinqerisht shpresojmë t'ju shohim në panairin e Hongkong-ut.       

Take foton me Klientin 

      


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip