Lajme
VR

Lodra Hongkong 2024& Panairi i Lojërave (HKTDC)

dhjetor 27, 2023

Ai do të mbahet në Qendrën e Konventave dhe Ekspozitave të Hong Kongut më 8-11 janar 2024. Numri ynë i kabinës është 1D-D16.


Ka shumë të reja që mund të zgjidhni. Dhe të gjitha produktet tona janë bërë nga materiali ABS i gjelbër mjedisor. Është mjaft e sigurt që fëmijët të luajnë.

Dhe lodrat tona të ndërtimit mund të ushtrojnë gjithashtu duart, sytë dhe aftësinë e koordinimit të trurit të fëmijëve. 


Mirë se vini të vizitoni Standën tonë. Duke pritur për ju!


 • FAQ

   


  • Po produkti juaj?
   Produktet BanBao janë bërë nga materiale ABS miqësore me mjedisin për të mbrojtur fëmijët në të gjitha aspektet. Produkti plotëson EN71, ASTM dhe të gjitha standardet ndërkombëtare të cilësisë dhe sigurisë së lodrave.
  • Si e siguroni cilësinë e produktit?
   Ju meritoni shërbime të cilësisë më të lartë të prodhimit dhe paketimit me kontratë çdo herë. Ne kemi gjurmueshmërinë e plotë që vjen si standard, së bashku me ISO-9001 dhe ICTI (IETP), pajtueshmërinë me FCCA. Ne kemi një histori të dëshmuar të krijimit të zgjidhjeve inteligjente, të futura në treg - të gjitha të mbështetura nga një sistem i fuqishëm Cilësie.
  • Rreth problemit të të drejtës së autorit
   Të gjitha produktet janë nën markën e saj BANBAO, dhe BanBao zotëron të drejtën ekskluzive të autorit të figurës së saj, e cila për të garantuar që produktet tona mund të jenë gjithmonë pa probleme me të drejtën e autorit.

  • Rreth Çmimit
   Cmimi eshte i diskutueshem. Mund të ndryshohet sipas sasisë ose paketimit tuaj. Kur jeni duke bërë një kërkesë, ju lutemi na tregoni sasinë që dëshironi.
  • Rreth OEM
   Mirë se vini, ju mund të dërgoni dizajnin ose idenë tuaj për lodrat e bllokut të ndërtimit, ne mund të hapim kallëp të ri dhe ta bëjmë produktin sipas dëshirës tuaj.
  • Rreth kampionit
   Pasi të konfirmoni ofertën tonë dhe të na dërgoni koston e mostrës, ne do të organizojmë përgatitjen e mostrës dhe do ta përfundojmë brenda 3-7 ditëve. Dhe transporti i mallrave mblidhet ose ju na paguani koston paraprakisht.
  • Rreth MOQ
   Nëse për produktin OEM, MOQ do të varej nga kërkesat tuaja. Nëse për produktet e shitjes së rregullt, MOQ do të ishte një kuti kartoni.
  • Rreth garancisë
   Ne kemi besim në produktet tona dhe i paketojmë shumë mirë, kështu që zakonisht ju do ta merrni porosinë tuaj në gjendje të mirë. Nëse keni ndonjë problem cilësor, ne do ta trajtojmë menjëherë.
        Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip