Lajme
VR

Lodrat BanBao Blloku Ndërtimi në Produktet Ndërkombëtare të Fëmijëve në Indonezi& Toys Expo 2023

gusht 31, 2023
Lodrat BanBao Blloku Ndërtimi në Produktet Ndërkombëtare të Fëmijëve në Indonezi& Toys Expo 2023

Indonezi, GUSHT 24-26, 2023 (Zona e kabinës B& C, B1.E02 / B2.A01)-Hapja madhështore e Produkteve Ndërkombëtare të Fëmijëve në Indonezi& Toys Expo 2023, mbajtur në PT.JAKARTA INTERNATIONAL EXPO.

Klientët e ekspozitës vinin nga vende të ndryshme. Ata të gjithë treguan interes të jashtëzakonshëm për produktet tona. Ka seri Birds Bricks, seri Halloween, Future Mech Warrior Series, Alilo Series, Mini High Street Series, Explore Series lodra ndërtimi me blloqe ndërtimi e kështu me radhë.

Ato janë prodhuar të gjitha sipas standardeve më strikte ndërkombëtare. Produktet tona kanë marrë favore si nga tregjet vendase ashtu edhe nga ato të huaja.

Ndërkohë mendojmë se do të jetë një mundësi e mirë për të komunikuar ballë për ballë me ju nëse keni ndonjë plan për të vizituar stendën tonë. Sigurisht, ju mund të na kontaktoni përmes  banbaoglobal@banbao.com

    

Kabina BanBao


        
        
        

        
        
Karakteristikat e lodrave të bllokut ndërtimor BanBao
        
 • 01
  Materiali
  Materiali ABS i Gjelbër Mjedisor. I sigurt për fëmijët për të luajtur.
 • 02
  Skajet
  Skaje të rrumbullakosura dhe të lëmuara. Mos i lëndoni duart e vogla të fëmijëve tuaj.
  • 03
   Cilësia
   E fortë dhe e qëndrueshme
04
Shkalla e prodhimit

Kapaciteti i fortë prodhues: BanBao ka punëtorinë e saj të mykut të saktë me një inteligjent

sistemi i kontrollit dhe më shumë se 90 injeksione plastike

makinat. 05
Paketa

Kuti me ngjyra të bukura dhe të gjalla ose paketë kuti ruajtjeje plastike06
Certifikatat
BanBao ka autorizuar auditime nga ICTI dhe ISO
çdo vit. Produktet tona plotësojnë EN71, ASTM dhe
cilësinë dhe sigurinë e të gjitha lodrave ndërkombëtare. standardet.

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip