Lajme
VR

Rreth BanBao: Dita e fundit e Produkteve Ndërkombëtare të Fëmijëve në Indonezi& Toys Expo 2023

gusht 28, 2023

Dita e fundit e Produkteve Ndërkombëtare të Fëmijëve në Indonezi& Toys Expo 2023


Sot është fundi i Produkteve Ndërkombëtare të Fëmijëve në Indonezi& Toys Expo, sillni këtë ekspozitë në një fund të suksesshëm. 

Kabina jonë u hap edhe në intervistën e sotme, duke ndihmuar në tërheqjen e shumë klientëve për të vizituar stendën.  


        

Biseda e Biznesit

Klienti është i interesuar për Zodiakun Kinez. Flisni për më shumë detaje rreth këtij produkti, të tilla si paketa, pjesët e bllokut, MOQ etj.

        
Biseda e Biznesit

Klienti është i interesuar për Seritë STEAM. Flisni për më shumë detaje rreth këtij produkti, të tilla si paketa, pjesët e bllokut, MOQ, si të luani dhe kështu me radhë.Kabina e lodrave të bllokut ndërtimor BanBao


        
Biseda Biznesi

Klienti është i interesuar për Seritë e Festivalit. Flisni për më shumë detaje rreth këtij produkti, të tilla si paketa, pjesët e bllokut, MOQ  e kështu me radhë.

          
BanBao ka punëtorinë e saj të precizitetit të mykut me një sistem kontrolli inteligjent, dhe ne gjithashtu kemi më shumë se 90 makina të injektimit të plastikës. Ne mund të pranojmë OEM dhe ODM
          
++
          
Materiali Environmental Green ABS;
          
++
          
Kuti shumëngjyrëshe ose kuti magazinimi plastike e paketuar
          
++Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip