Lajme
VR

Rreth BanBao: Dita e dytë e Produkteve Ndërkombëtare të Fëmijëve në Indonezi& Toys Expo 2023

gusht 26, 2023

Dita e dytë e  Produkte Ndërkombëtare për Fëmijë nga Indonezia& Toys Expo 2023 | BanBao


Në ditën e dytë të ekspozitës, aty kishte ende një det njerëzish. Ne bëjmë një transmetim të drejtpërdrejtë për të prezantuar lodrat e blloqeve të ndërtimit BanBao dhe klientët u përgjigjën me entuziazëm.

Një ditë tjetër e korrjes së plotë.


        
Biseda Biznesi
        

Biseda BiznesiEkspozita e Lodrave të Bllokut të Ndërtimit BanBao


        
Duke pasur një transmetim të drejtpërdrejtë për të shfaqur stendën tonë dhe Lodrat BaoBao Building Block
          
Numri i kabinës: B.D02~B.E01
          
++
          
Ardhje e re
          
++
          
Lodrat e Bllokut të Ndërtimit janë bërë nga materiali i gjelbër mjedisor ABS
          
++


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip