Lajme
VR

Klientët rusë pyesin për lodrat e bllokut ndërtimor BanBao dhe vizitojnë fabrikën dhe sallën e ekspozitës BanBao

gusht 05, 2023
Klientët rusë konsultohen me lodrat dhe kapacitetin e prodhimit të BanBao

Më 2023, gusht. Së katërti, ka klientë rusë që vizitojnë fabrikën dhe sallën e ekspozitës BanBao dhe lënë pas shumë lëvdata. Ata janë të interesuar për seritë e edukimit shkencor,

 Seritë World of Navy, Shtyllat e Hapësirës Ajrore dhe kështu me radhë. Të gjitha produktet tona janë prej materiali ABS jeshil mjedisor. Ngjyrat janë ngjyrë makaron të freskët. Përveç kësaj, ka blloqe ndërtimi të vogla dhe të mëdha. Dhe ne gjithashtu mund të pranojmë OEM& Prodhimi ODM.      

      


Karakteristikat e lodrave të bllokut të ndërtimit BanBao:

                 
01
 

Mjedisore

Materiali ABS jeshil


02


Skaje të rrumbullakosura dhe të lëmuara


03

  

E fortë dhe e qëndrueshme

04

Kapacitet i fortë prodhues


05

Paketa e kutisë me ngjyra të bukura dhe të gjalla06


Certifikatat: ISO,  EN71, ASTM, CE, UKCA dhe kështu me radhë      

      

    

Linja e prodhimit të lodrave të blloqeve të ndërtimit BanBao Construction  


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip