Lajme
VR

Në ditën e dytë të Produkteve Ndërkombëtare të Fëmijëve BanBao 2023& Ekspozita e Lodrave në Vietnam | BanBao

korrik 21, 2023

Më 20 korrik, në ditën e dytë të ekspozitës, aplikacioni më i madh i pavarur në internet i Vietnamit dhe 800 zinxhirë jashtë linje të nënave dhe fëmijëve xhirojnë video promovuese me Banbao si sfond dhe negociojnë bashkëpunimin me BanBao në vend.


          

 

Nga njëra anë, ne kemi marrë  lodrat më të reja të ndërtimit të këtij viti, duke përfshirë robotin programues  lodra me shkencë dhe teknologji, gjithashtu ne tregojmë një shumëllojshmëri të madhe të grupeve tona të blloqeve të ndërtimit këtu, të përshtatshme për klientët nga e gjithë bota. Ne besojmë se do të ketë disa artikuj që ju tërheqin.

                


  

  

        

        


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip