Lajme
VR

Rreth BanBao: Dita e parë e Produkteve Ndërkombëtare të Fëmijëve BanBao 2023& Ekspozita e Lodrave në Vietnam

korrik 21, 2023
Rreth BanBao: Dita e parë e Produkteve Ndërkombëtare të Fëmijëve BanBao 2023& Ekspozita e Lodrave në Vietnam

Më 19 korrik, aty do të ketë hapjen madhështore të 2023 International Baby Products& Ekspozita e Lodrave Expo Vietnam, e mbajtur në Ekspozitën Vitenam Saigon& Qendra e Konventave (SECC)


Në ditën e parë të ekspozitës, kabina jonë është e mirëpritur nga Drejtori i Departamentit Vietnamez të Tregtisë dhe Zëvendës Menaxheri i Përgjithshëm Chaoyu për të vizituar stendën e BanBao

       
       Ndërkohë, ne kemi shtuar transmetimin e drejtpërdrejtë në stendën tonë për të tërhequr klientët online. 
         
        

        

BanBao (Nr. i kabinës: B.D02~B.E01) ka treguar lodrat më të reja të ndërtimit si seritë e Halloween dhe Krishtlindjeve,  Future Mech Warrior, Robot me avull programues S5, seri të lezetshme IP Alilo, seri eksplorimi me shitje të nxehta dhe kështu me radhë. BanBao ka bërë përgatitje të mjaftueshme nga dizajni i stendave deri te produktet e reja. Gjithashtu na ndihmon të tërheqim blerësit.
        

        

        

Nëse jeni në Vietnam, do të dëshironit t'i hidhnit një sy produkteve në Booth BanBao?Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip