Lajme
VR

Lodrat BanBao Building Block në Panairin e 133-të të Kantonit

korrik 10, 2023
Lodrat BanBao Building Block në Panairin e 133-të të Kantonit

Rreth panairit tonë


Guangzhou, 23-27 prill 2023 (Zona e kabinës A, Salla 3.1 H07-08)—Hapja madhështore e Panairit të Kantonit, mbajtur në Qendrën Ndërkombëtare të Konventave dhe Ekspozitave Guangzhou Pazhou në Gaungzhou.


Ekspozita ka klientë nga disa vende, duke përfshirë Rusinë, Poloninë, Brazilin, Libanin, Britaninë e Madhe, Hong Kongun, Tajvanin dhe Serbinë. Ka Seri Birds Bricks, Series Military, Future Mech Warrior Series, Alilo Series, Mini High Street Series, Eksploroni lodrat e blloqeve të ndërtimit të Serive dhe kështu me radhë.


Ato janë prodhuar të gjitha sipas standardeve më strikte ndërkombëtare. Produktet tona kanë marrë favore si nga tregjet vendase ashtu edhe nga ato të huaja.

 

Ndërkohë mendojmë se do të jetë një mundësi e mirë për të komunikuar ballë për ballë me ju nëse keni ndonjë plan për të vizituar stendën tonë. Sigurisht, ju mund të na kontaktoni përmes  banbaoglobal@banbao.com


BanBao vazhdon të zhvillojë industrinë e lodrave, duke nxitur përparimin dhe duke ngritur standardet në sektorin e inovacionit dhe paketimit të serive të lodrave.

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip