• 1200x450
  1200x450
  MËSO MË SHUMË
 • MËSO MË SHUMË
 • MËSO MË SHUMË
 • MËSO MË SHUMË

Gama e Produkteve Premium

LODRAT POPULLORE TE BLOKVE NDËRTIMORE.Ato janë prodhuar të gjitha sipas standardeve më strikte ndërkombëtare. Produktet tona kanë marrë favore si nga tregjet vendase ashtu edhe nga ato të huaja. Ata tani po eksportojnë gjerësisht në 200 vende.

 • <p>Mekanizimi</p>

  Mekanizimi

  Linja e prodhimit BanBao Building Block Toys është në mekanizim të lartë, të cilat sigurojnë cilësinë, fiksojnë kohën e prodhimit dhe reduktojnë koston e prodhimit.

 • <p>Autorizimi</p>

  Autorizimi

  Produktet tona kanë kaluar IS0 9001, EN71, ASTM, ICTI e kështu me radhë.

 • <p>Pajisjet</p>

  Pajisjet

  BanBao ka punëtorinë e saj të precizitetit të mykut me një sistem kontrolli inteligjent, dhe ne gjithashtu kemi më shumë se 90 makina të injektimit të plastikës. Ne mund të pranojmë OEM dhe ODM.

 • <p>Materiali</p>

  Materiali

  I gjithë materiali që përdorim është ekologjik, material ABS jeshil mjedisor, i cili mund të kalojë testin CE, ROSH, EN71, etj.

Kontaktoni 

Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. Ofroni përvoja unike për të gjithë të përfshirë në një markë.  Ne kemi çmime preferenciale dhe produkte me cilësi më të mirë për ju.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip