• Dizajni ynë

  Përsosmëri në OEM& Biznesi ODM.

 • Me eksperiencë

  Ne eksportojmë në pothuajse 70 vende, të njohura si një markë globale.

 • Produktiviteti

  Sistemi i kontrollit rigoroz të cilësisë së produktit.

SHËRBIMI JONË

pse na zgjodhet ne

Të gjitha produktet janë nën markën e saj - BANBAO

Produkti plotëson EN71, ASTM dhe të gjitha standardet ndërkombëtare të cilësisë dhe sigurisë së lodrave të blloqeve të ndërtimit. Marka hyn në pothuajse 60 vende dhe ofron shërbime shitjesh për shitësit me pakicë të lodrave të ndërtesave arsimore dhe përdoruesit fundorë.


Ne ofrojmë shërbim të personalizuar të lodrave të blloqeve të ndërtimit. BanBao zotëron të drejtën ekskluzive të autorit të figurës së saj-Tobees. BanBao ka gjithashtu një ekip kërkimi dhe zhvillimi, për të premtuar dizajn të pavarur në model dhe paketë, për të garantuar që lodrat tona të ndërtimit për të vegjlit dhe produktet e tjera mund të jenë gjithmonë pa probleme me të drejtën e autorit.

LEXO MË SHUMË
PRODUKTET

LODRAT POPULLORE TE BLOKVE NDËRTIMORE

Komplet tavoline me shumë aktivitete BanBao Kids 5-në-1 (2021)
Komplet tavoline me shumë aktivitete BanBao Kids 5-në-1 (2021)
BanBao Lodra krijuese argëtuese ndërtimi për të vegjlitKomplet tavoline dhe karrige për fëmijë BanBao 5 në 1.Tavolinë me shumë lojëra dhe tavolinë blloqe ndërtimi me karrige dhe dy hapësirë ​​ruajtëse për edukimin, lojën, mësimin, vizatimin dhe ngrënien. Dhurata më e mirë e bartur e përshtatshme.Produktet BanBao përdorin material mbrojtës mjedisor ABS, duke siguruar më mirë sigurinë e produktit, me dizajn shumëngjyrësh dhe kreativ.Në procesin e montimit të pjesëve të ndryshme të blloqeve të ndërtimit, ata mund të mësojnë se si të përqendrohen me durim në gjërat që u pëlqejnë,dhe ata gjithashtu mund të zhvillojnë koordinimin e tyre sy-dorë, të menduarit logjik dhe kreativitetin.Është një dhuratë e përkryer për adhuruesit e blloqeve të ndërtimit, është gjithashtu një zgjedhje e shkëlqyer për aktivitetet prindër-fëmijë. i pershtatshem per femije mbi 3 vjec.Karakteristikat e produktit1. dallohet nga konkurrenca për cilësinë jashtëzakonisht të lartë.2. rezistencë ndaj temperaturës së lartë.3. Splicing është shumë e qëndrueshme, buzë të qetë.4. Rezistencë e shkëlqyer ndaj konsumit kundër rrëshqitjes.5. plotësisht në përputhje me markat e tjera.Blini taniFaqja zyrtare e blerjeve online:https://banbao.aliexpress.com/
Kinë Prodhuesit e blloqeve ndërtimore arsimore BanBao | Seria e Kafshëve | Numri i artikullit: ET800-1
Kinë Prodhuesit e blloqeve ndërtimore arsimore BanBao | Seria e Kafshëve | Numri i artikullit: ET800-1
BanBao Kinë Prodhuesit e Blloqeve të Ndërtimit Arsimor BanBao - BanBao, BanBao ka një ekip kërkimi dhe zhvillimi, për të premtuar dizajn të pavarur në model dhe paketë,për të garantuar që produktet tona mund të jenë gjithmonë pa probleme me të drejtën e autorit.
BanBao | Fabrika e lodrave të bllokut të ndërtimit | Marble Run Gear Lodra
BanBao | Fabrika e lodrave të bllokut të ndërtimit | Marble Run Gear Lodra
BanBao Lodra krijuese argëtuese ndërtimi për të vegjlitProduktet BanBao përdorin material mbrojtës mjedisor ABS, duke siguruar më mirë sigurinë e produktit, me dizajn shumëngjyrësh dhe kreativ.Në procesin e montimit të pjesëve të ndryshme të blloqeve të ndërtimit, ata mund të mësojnë se si të përqendrohen me durim në gjërat që u pëlqejnë,dhe ata gjithashtu mund të zhvillojnë koordinimin e tyre sy-dorë, të menduarit logjik dhe kreativitetin.Është një dhuratë e përkryer për adhuruesit e blloqeve të ndërtimit, është gjithashtu një zgjedhje e shkëlqyer për aktivitetet prindër-fëmijë. i pershtatshem per femije mbi 3 vjec.Karakteristikat e produktit1. dallohet nga konkurrenca për cilësinë jashtëzakonisht të lartë.2. rezistencë ndaj temperaturës së lartë.3. Splicing është shumë e qëndrueshme, buzë të qetë.4. Rezistencë e shkëlqyer ndaj konsumit kundër rrëshqitjes.5. plotësisht në përputhje me markat e tjera.Blini taniFaqja zyrtare e blerjeve online:Aliexpress: https://banbao.aliexpress.com/BanBao më e mirë BanBao|Lodrat me cilësi të lartë të blloqeve të ndërtimit Hekurudha urbane për fëmijë FabrikaPrice-BanBao,BanBao ka autorizuar auditime nga ICTI(IETP), SEDEX dhe ISO çdo vit, marka hyn në pothuajse 60 vende dhe ofron shërbime shitjesh për shitësit me pakicë dhe përdoruesit e fundit.
Lodra Intelektive Blloku Ndërtimi me TOKËN E LUFTËRVE për Fëmijë | BanBao 2021
Lodra Intelektive Blloku Ndërtimi me TOKËN E LUFTËRVE për Fëmijë | BanBao 2021
Lodrat e reja të bllokut të ndërtimit të IP BanBao | TOKA E LUFTETAREVE | KONTINENTI DOULUOLodrat popullore të blloqeve të ndërtimit | Figura dhuratë Lodra për fëmijë me paketim kuti të verbërKy film vizatimor është përshtatur nga romani "Douluo Continent" nga familja Tang. Tang San, një dishepull i sektit të jashtëm të Tang Sektit, nuk u tolerua nga Sekti Tang për shkak të vjedhjes së aftësive të tyre unike mjeshtërore nga sekti i brendshëm. Por Tang San u hodh në një botë tjetër të quajtur "Kontinenti Douluo" kur u ndoq.Nuk ka magji, nuk ka luftime, nuk ka arte marciale, por shpirti i vetëm i arteve marciale.BanBao produktet përdorin material mbrojtës mjedisor ABS, sigurojnë më mirë sigurinë e produktit, me dizajn shumëngjyrësh dhe kreativ,të cilat mund të kultivojnë aftësinë e koordinimit të trurit të syrit dhe dorës së fëmijëve dhe të përmirësojnë fuqinë e hapësirës së të menduarit dhe imagjinatës së tyre.BanBao's Ekipi i dizajnit është i apasionuar pas produkteve të tij dhe synon të krijojë grupe lojërash inovative të cilat jo vetëm stimulojnë imagjinatën e të rinjve,por inkurajon ndërgjegjësimin hapësinor duke nxitur zhvillimin arsimor të fëmijës.Karakteristikat e produktit1. dallohet nga konkurrenca për cilësinë jashtëzakonisht të lartë.2.rezistencë ndaj temperaturës së lartë.3.bashkimi është shumë i qëndrueshëm, skaji i lëmuar.4. Rezistencë e shkëlqyer ndaj konsumitkundër rrëshqitjes.5.plotësisht në përputhje me markat e tjera.
LEXO MË SHUMË
PËR NE
BanBao Co., Ltd. u themelua në vitin 2003.

Ky është një prodhues profesionist i lodrave të blloqeve të ndërtimit të teknologjisë së lartë i specializuar në kërkimin, zhvillimin dhe prodhimin e lodrave edukative prej blloqesh plastike dhe lodrave të blloqeve të ndërtimit të foshnjave parashkollore.


Kompania, me një sipërfaqe prej 65,800 metrash katrorë, ka ndërtuar fabrika, zyra, konvikte dhe magazina në të. BanBao ka punëtorinë e saj të precizionit të mykut me një sistem kontrolli inteligjent, ka më shumë se 180 makineri injektimi plastike dhe krijon një montim automatik dhe makineri paketimi për blloqet plastike. Krijimi i blloqeve të ndërtimit të nivelit të lartë për të vegjlit dhe fëmijët. Ne mirëpresim lojtarët që duan lodrat e ndërtimit dhe të gjithë miqtë dhe partnerët në industrinë e lodrave që të punojnë së bashku për të kërkuar zhvillim të përbashkët dhe për të krijuar një të ardhme më të mirë!

 • 2003+
  Themelimi i Kompanisë
 • 188
  Makinat e injektimit të plastikës
 • 65800
  Zona e fabrikës
 • 70
  Marka hyn në pothuajse 70 vende
ZGJARË FAQEN

Të gjitha produktet janë nën markën e saj - BANBAO.

Furnizues Prodhuesi Profesional i Lodrave BanBao Building Block
Furnizues Prodhuesi Profesional i Lodrave BanBao Building Block
BanBao Building Blocks Promovimi i Amazon për Fëmijë | 2021BanBao është një prodhues profesionist i teknologjisë së lartë i specializuar në kërkimin, zhvillimin dhe prodhimin e lodrave edukative të bllokut plastik dhe lodrave të parashkollorëve për fëmijë.Produktet janë bërë nga materiali ABS për mbrojtjen e mjedisitUshtroni bashkërendimin sy-dorë të fëmijëve, zhvilloni ndjenjën e tyre të hapësirës,imagjinatës, krijimtarisë dhe shprehjes gjuhësore.Të gjitha produktet janë nën markën e saj BANBAO. Produkti plotëson EN71, ASTM dhe të gjitha standardet ndërkombëtare të cilësisë dhe sigurisë së lodrave. Marka hyn në pothuajse 60 vende dhe ofron shërbime shitjesh për shitësit me pakicë dhe përdoruesit përfundimtarë.Ne mirëpresim të gjithë miqtë dhe partnerët në industrinë e lodrave që të punojnë së bashku për të kërkuar zhvillim të përbashkët dhe për të krijuar një të ardhme më të mirë!Çfarë BanBao ka në Amazon Store,kërkoni tani - https://www.amazon.com/banbao
BanBao Building Block Toys Furnizuesi Kina Prodhuesi
BanBao Building Block Toys Furnizuesi Kina Prodhuesi
BanBao Building Blocks Promovimi i Krishtlindjeve për Fëmijë | Lodrat e dhuratave 2021Festimi i lodrave të blloqeve ndërtimore BanBao për ditën e Krishtlindjes!Santa Claus, pema e Krishtlindjes, burrë dëbore, vetura e renë, dhurata, seri blloqe ndërtimi për Krishtlindje.Çfarë prisni të merrni më shumë për festën e Krishtlindjes?--Lodrat e blloqeve të ndërtimit BanBao është zgjedhja juaj më e mirë për dhuratë!Lodra BanBao me bllok ndërtimi që përdorin të sigurta dhe të qëndrueshme - të bëra nga materiali ABS me cilësi të lartë, të lehta për t'u montuar. Bëjeni të sigurt për fëmijët që të bëjnë DIY me një ndjesi të qetë të dorës.Më shumë informacion mund të kontrolloni edhe në faqen e mëposhtme të internetit:Aliexpress: https://banbao.aliexpress.com/store/3109083Amazon: https://www.amazon.com/banbao
BanBao Building Block Toys Professional Furnizues Shitje me shumicë
BanBao Building Block Toys Professional Furnizues Shitje me shumicë
BanBao Building Blocks Promovimi i Krishtlindjeve për Fëmijë | Lodrat e dhuratave 2021Produktet BanBao janë bërë nga materiali ABS për mbrojtjen e mjedisit,ushtrojnë fëmijët koordinimin sy-dorë, zhvillojnë ndjenjën e tyre të hapësirës,imagjinatës, krijimtarisë dhe shprehjes gjuhësore.Të gjitha produktet janë nën markën e saj - BANBAO. Produkti plotëson EN71, ASTM dhe të gjitha standardet ndërkombëtare të cilësisë dhe sigurisë së lodrave. Marka hyn në pothuajse 70 vende dhe ofron shërbime shitjesh për shitësit me pakicë dhe përdoruesit fundorë.Ekipi i BanBao i përkushtohet gjithmonë kërkimit dhe zhvillimit, krijimit të produkteve të reja për të gjithë fëmijët dhe ndërtimit të një bote blloku plot argëtim dhe kreativitet.Më shumë informacion mund të kontrolloni edhe në faqen e mëposhtme të internetit:Aliexpress: https://banbao.aliexpress.com/store/3109083Amazon: https://www.amazon.com/banbao
BanBao Building Block Toys Furnizues me shumicë
BanBao Building Block Toys Furnizues me shumicë
Lodra Arsimore për Djemtë BanBao Building Block | Shqiponjë tullac qesharakeTullac Eagle përdoret shpesh në veprat letrare të lashta kineze për të përfaqësuar imazhin e një force të fortë jetësore. Ky është një simbol i frymës kombëtare të baticës.Nëpërmjet pjesëve të blloqeve të ndërtimit, krahët e Tullac Eagle mund të lëkunden të kontrolluar nga komponentët elektronikë. Shikoni sa e lezetshme është shqiponja tullace.Fëmijët mund ta kompletojnë ndërtesën duke ndjekur manualin e udhëzimeve hap pas hapi. Ne rekomandojmë prindërit dhe fëmijët të punojnë së bashku për të përfunduar ndërtesën e ndërtimit duke shijuar procesin e bashkëpunimit familjar.
LEXO MË SHUMË
NA KONTAKTONI
NËSE KENI MË SHUMË PYETJE,
NA SHKRUANI

Dërgoni kërkesën tuaj