Вести
VR

За BanBao 134-ти Катон саем на штанд бр.: Област D17.1J19

октомври 31, 2023
За BanBao 134-ти Катон саем на штанд бр.: Област D17.1J19
Подготвени за саемот во Кантон 

Дискутирајте со клиентите 

Дискутирајте со клиентите 


        
Пренос во живо 
        

Пренос во живо      


              Најчесто поставувани прашања

 • Што е со вашиот производ?
  Производите на BanBao се направени од ABS еколошки материјали за заштита на децата во сите аспекти. Производот ги исполнува EN71, ASTM и сите меѓународни стандарди за квалитет и безбедност на играчките.
 • Како го обезбедувате квалитетот на производот?
  Вие заслужувате најквалитетни услуги за договорно производство и пакување секој пат. Имаме целосна следливост која е стандардна, заедно со целосниот ISO-9001 и ICTI (IETP). Имаме докажано искуство за создавање паметни решенија кои се достапни на пазарот - сето тоа е поддржано од робустен систем за квалитет.
 • За проблемот со авторските права
  Сите производи се под нејзиниот бренд BANBAO, а BanBao поседува ексклузивни авторски права на својата фигура, што за да гарантира дека нашите производи секогаш можат да немаат проблем со авторските права.

 • За цената
  Цената е по договор. Може да се менува според вашата количина или пакување. Кога правите барање, ве молиме известете ни за количината што ја сакате.
 • За OEM
  Добредојдовте, можете да испратите свој дизајн или идеја за играчките за градење, ние можеме да отвориме нов калап и да го направиме производот како што сакате.

 • За MOQ
  Ако за производот OEM, MOQ ќе зависи од вашите барања. Ако за редовните продажни производи, MOQ би бил еден картон.
 • За гаранцијата
  Ние сме сигурни во нашите производи и ги пакуваме многу добро, така што обично ќе ја добиете вашата нарачка во добра состојба. Ако имате проблем со квалитетот, веднаш ќе се справиме со тоа.

                     

Пренос во живо 
Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски