Вести
VR

Играчки за градежни блокови BanBao на 133-от саем на кантонот

јули 10, 2023
Играчки за градежни блокови BanBao на 133-от саем на кантонот

За нашиот саем


Гуангжу, 23-27 април, 2023 година (Површина на штанд А, сала 3.1 H07-08) - Свеченото отворање на саемот на кантонот, одржано во меѓународниот конгресен и изложбен центар Гуангжу Пажу во Гаунгжу.


Изложбата има клиенти од повеќе земји, вклучувајќи ги Русија, Полска, Бразил, Либан, ОК, Хонг Конг, Тајван и Србија. Постојат серии Birds Bricks, Military Series, Future Mech Warrior Series, Alilo Series, Mini High Street Series, Истражете ги играчките од градежни блокови од сериите и така натаму.


Сите тие се произведени според најстрогите меѓународни стандарди. Нашите производи добија корист и од домашниот и од странскиот пазар.

 

Во меѓувреме, мислиме дека ќе биде добра можност да комуницираме со вас лице в лице доколку имате некаков план да го посетите нашиот штанд. Се разбира, можете да не контактирате преку  banbaoglobal@banbao.com


BanBao продолжува да ја развива индустријата во играчките, поттикнувајќи напредок и подигнувајќи ги стандардите во секторот за иновации и пакување на сериите на играчки.

Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски