• Нашиот дизајн

  Извонредност на OEM& ODM бизнис.

 • Искусни

  Извезуваме во речиси 70 земји, признати како светски бренд.

 • Продуктивност

  Строго систем за контрола на квалитетот на производот.

НАШАТА УСЛУГА

Зошто да не изберете нас

Сите производи се под нејзиниот бренд – BANBAO

Производот ги исполнува EN71, ASTM и сите меѓународни стандарди за квалитет и безбедност на играчките за градење. Брендот влегува во речиси 60 земји и обезбедува продажни услуги на продавачите на едукативни градежни играчки и на крајните корисници.


Обезбедуваме приспособена услуга за играчки за градење. BanBao ги поседува ексклузивните авторски права на неговата фигура-Tobees. BanBao, исто така, има тим за истражување и развој, за да вети независен дизајн на модел и пакет, да гарантира дека нашите градежни играчки за мали деца и другите производи секогаш можат да бидат без проблеми со авторските права.

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
ПРОИЗВОДИ

ПОПУЛАРНИ ИГРАЧКИ ЗА ГРАДЕЖНИ БЛОК

Комплет маси за повеќе активности BanBao Kids 5-во-1 (2021)
Комплет маси за повеќе активности BanBao Kids 5-во-1 (2021)
BanBao Креативни забавни играчки за градење блокови за мали децаКомплет за детски маси и столчиња BanBao 5 во 1.Маса за повеќе игри и маса за градежни блокови со стол и два простори за складирање за образование Играње, учење, цртање и јадење. Најдобар подарок за практично носење.Производите на BanBao користат ABS материјал за заштита на животната средина, што подобро ја обезбедува безбедноста на производот, со шарен и креативен дизајн.Во процесот на склопување на различните делови од градежните блокови, тие можат да научат како трпеливо да се фокусираат на работите што им се допаѓаат,и тие исто така можат да ја развијат нивната координација рака-око, логично размислување и креативност.Тоа е совршен подарок за љубителите на градежни блокови, исто така е одличен избор за активности родител-дете. погоден за деца над 3 години.Карактеристики на производот1. се издвојува од конкуренцијата по својот исклучително висок квалитет.2. отпорност на висока температура.3. спојувањето е многу стабилно, работ мазни.4. Одлична отпорност на абење против лизгање.5. целосно компатибилен со други брендови.Купи го сегаОфицијална веб-страница за купување преку Интернет:https://banbao.aliexpress.com/
BanBao | Фабрика за играчки за градежни блокови | Мермерни играчки за пренос
BanBao | Фабрика за играчки за градежни блокови | Мермерни играчки за пренос
BanBao Креативни забавни играчки за градење блокови за мали децаПроизводите на BanBao користат ABS материјал за заштита на животната средина, што подобро ја обезбедува безбедноста на производот, со шарен и креативен дизајн.Во процесот на склопување на различните делови од градежните блокови, тие можат да научат како трпеливо да се фокусираат на работите што им се допаѓаат,и тие исто така можат да ја развијат нивната координација рака-око, логично размислување и креативност.Тоа е совршен подарок за љубителите на градежни блокови, исто така е одличен избор за активности родител-дете. погоден за деца над 3 години.Карактеристики на производот1. се издвојува од конкуренцијата по својот исклучително висок квалитет.2. отпорност на висока температура.3. спојувањето е многу стабилно, работ мазни.4. Одлична отпорност на абење против лизгање.5. целосно компатибилен со други брендови.Купи го сегаофицијална веб-страница за купување преку Интернет:Aliexpress: https://banbao.aliexpress.com/BanBao Најдобри BanBao|Висококвалитетни градежен блок играчки Урбана шина за деца FactoryPrice-BanBao,BanBao има овластени ревизии од ICTI(IETP), SEDEX и ISO секоја година, брендот влегува во речиси 60 земји и обезбедува продажни услуги на трговците на мало и на крајните корисници.
Интелективни градежни блокови играчки со ЗЕМЈАТА НА ВОИНИ за деца | Банбао 2021 година
Интелективни градежни блокови играчки со ЗЕМЈАТА НА ВОИНИ за деца | Банбао 2021 година
BanBao Нова ИП играчки за градење блокови | ЗЕМЈАТА НА ВОИНИТЕ | КОНТИНЕНТ ДОУЛУОПопуларни играчки за градежни блокови | Детски играчки за подароци со фигура со пакување слепа кутијаОвој цртан е адаптиран од романот „Дулуо континент“ на семејството Танг. Танг Сан, ученик на надворешната секта на Танг, не беше толериран од сектата Танг бидејќи ја украде нивната единствена мајсторска вештина од внатрешната секта. Но, Танг Сан скокна во друг свет наречен „Дулуо континент“ кога го бркаа.Нема магија, нема борби, нема боречки вештини, туку единствена душа на боречките вештини.БанБао производите користат ABS материјал за заштита на животната средина, подобро обезбедуваат безбедност на производот, со шарен и креативен дизајн,што може да ја негува способноста за координација на мозокот на рацете и очите на децата и да го подобри нивното размислување и просторната моќ на имагинацијата.Банбао дизајнерскиот тим е страствен за своите производи и има за цел да создаде иновативни сетови за играње кои не само што ја поттикнуваат младата имагинација,но ја поттикнува просторната свест поттикнувајќи го образовниот развој на детето.Карактеристики на производот1. се издвојува од конкуренцијата по својот исклучително висок квалитет.2.отпорност на висока температура.3.спојувањето е многу стабилно, рабовите мазни.4. Одлична отпорност на абењеанти-лизгање.5.целосно компатибилен со други брендови.
Кина BanBao образовни градежни блокови производители | Серија за животни | Бр. ставка: ET800-1
Кина BanBao образовни градежни блокови производители | Серија за животни | Бр. ставка: ET800-1
BanBao Кина Производители на образовни градежни блокови BanBao - BanBao, BanBao има тим за истражување и развој, кој ветува независен дизајн на модел и пакет, за да гарантира дека нашите производи секогаш можат да бидат без проблеми со авторските права.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
ЗА НАС
BanBao Co., Ltd. е основана во 2003 година.

Ова е професионален производител на играчки за градежни блокови со висока технологија специјализиран за истражување, развој и производство на едукативни играчки од пластични блокови и играчки за градежни блокови за доенчиња предучилишна возраст.


Компанијата на 65.800 квадратни метри има изградено фабрики, канцеларии, студентски домови и магацини во неа. BanBao има своја работилница за прецизни калапи со интелигентен систем за контрола, има повеќе од 180 машини за инјектирање на пластика и создава автоматско склопување и машини за пакување за пластични блокови. Создавање висококвалитетни градежни блокови за мали деца и деца. Ги поздравуваме играчите кои сакаат градежни играчки и сите пријатели и партнери во индустријата за играчки да работат заедно за да бараат заеднички развој и да создадат подобра иднина!

 • 2003+
  Основање компанија
 • 188
  Машини за инјектирање на пластика
 • 65800
  Површина на фабриката
 • 70
  Марката влегува во речиси 70 земји
ПРОДОЛЖИ СТРАНА

Сите производи се под нејзиниот бренд – BANBAO.

Професионален производител на играчки BanBao Building Block Toys
Професионален производител на играчки BanBao Building Block Toys
BanBao Building Blocks Промоција на Амазон за деца | 2021 годинаBanBao е професионален производител на висока технологија специјализиран за истражување, развој и производство на едукативни играчки од пластични блокови и блок играчки за доенчиња предучилишна возраст.Производите се направени од ABS материјал за заштита на животната срединаВежбајте ги децата за координација рака-око, развијте го нивното чувство за простор,имагинација, креативност и јазично изразување.Сите производи се под нејзиниот бренд BANBAO. Производот ги исполнува EN71, ASTM и сите меѓународни стандарди за квалитет и безбедност на играчките. Марката влегува во речиси 60 земји и обезбедува продажни услуги за трговците на мало и крајните корисници.Ги поздравуваме сите пријатели и партнери во индустријата за играчки да работат заедно за да бараат заеднички развој и да создадат подобра иднина!Она што BanBao го има во продавницата на Амазон,барај токму сега - https://www.amazon.com/banbao
Добавувач на играчки за градење на BanBao, Кина, производител
Добавувач на играчки за градење на BanBao, Кина, производител
BanBao Building Blocks Божиќна промоција за деца | Играчки за подароци 2021 годинаПрослава на играчки за градење на BanBao за Божиќ!Дедо Мраз, новогодишна елка, снешко, автомобил со ирваси, подароци, серија на новогодишни градежни блокови.Што најмногу очекувате да добиете за Божиќниот фестивал?--BanBao градежен блок играчки е вашиот најдобар избор за подарок!Играчки BanBao градежни блокови кои користат безбедни и издржливи - направени од висококвалитетен ABS материјал, лесни за составување. Направете им безбедно на децата да направат сам со мазно чувство на рака.Повеќе информации можете да проверите и на долунаведената веб-страница:Aliexpress: https://banbao.aliexpress.com/store/3109083Амазон: https://www.amazon.com/banbao
BanBao Building Block Toys Професионален добавувач на големо
BanBao Building Block Toys Професионален добавувач на големо
BanBao Building Blocks Божиќна промоција за деца | Играчки за подароци 2021 годинаПроизводите на BanBao се направени од ABS материјал за заштита на животната средина,вежбајте ги децата за координација рака-око, развивајте го нивното чувство за простор,имагинација, креативност и јазично изразување.Сите производи се под нејзиниот бренд – BANBAO. Производот ги исполнува EN71, ASTM и сите меѓународни стандарди за квалитет и безбедност на играчките. Брендот влегува во речиси 70 земји и обезбедува продажни услуги за трговците на мало и крајните корисници.Тимот на BanBao секогаш се посветува на истражување и развој, создавање нови производи за сите деца и градење блок свет полн со забава и креативност.Повеќе информации можете да проверите и на долунаведената веб-страница:Aliexpress: https://banbao.aliexpress.com/store/3109083Амазон: https://www.amazon.com/banbao
BanBao Градежен блок играчки добавувач на големо
BanBao Градежен блок играчки добавувач на големо
BanBao Градежен блок Образовни играчки за момчиња | Смешен ќелав орелЌелавиот орел често се користи во кинески антички литературни дела за да ја претстави сликата на силна витална сила. Ова е симбол на националниот дух на плимата и осеката.Преку деловите на градбениот блок, крилата на Ќелавиот орел може да се нишаат контролирани од електронските компоненти. Погледнете колку е сладок ќелавиот орел.Децата би можеле да ја завршат зградата со следење на упатството за употреба чекор по чекор. Препорачуваме родителите и децата да работат заедно за да ја завршат градежната зграда додека уживаат во процесот на семејна соработка.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
АКО ИМАТЕ ПОВЕЌЕ ПРАШАЊА,
ПИШЕТЕ НИ

Испратете го вашето барање