• 1200x450
  1200x450
  НАУЧИ ПОВЕЌЕ
 • НАУЧИ ПОВЕЌЕ
 • НАУЧИ ПОВЕЌЕ
 • НАУЧИ ПОВЕЌЕ

Опсег на премиум производи

ПОПУЛАРНИ ИГРАЧКИ ЗА ГРАДЕЖНИ БЛОК.Сите тие се произведени според најстрогите меѓународни стандарди. Нашите производи добија наклонетост и од домашните и од странските пазари. Тие сега широко извезуваат во 200 земји.

 • <p>Механизација</p>

  Механизација

  Производствената линија BanBao Building Block Toys е во висока механизација, која обезбедува квалитет, го прицврстува времето на производство и ги намалува трошоците за производство.

 • <p>Овластување</p>

  Овластување

  Нашите производи поминаа IS0 9001, EN71, ASTM, ICTI и така натаму.

 • <p>Опрема</p>

  Опрема

  BanBao ја има својата работилница за прецизни калапи со интелигентен систем за контрола, а имаме и повеќе од 90 машини за инјектирање на пластика. Можеме да прифатиме OEM и ODM.

 • <p>Материјал</p>

  Материјал

  Целиот материјал што го користиме е еколошки, еколошки зелен ABS материјал, кој може да го помине тестот CE, ROSH, EN71 итн.

Последни вести

Еве ги најновите вести за нашата компанија и индустрија. Прочитајте ги овие објави за да добиете повеќе информации за производите и индустријата и на тој начин да добиете инспирација за вашиот проект. Силно веруваме дека мора да научиме дека негуваната кожа може да постигне работи што многумина никогаш не сте ги замислиле дека можете да ги постигнете.

Стапи во контакт 

Ако имате какви било прашања за нашите производи или услуги, слободно контактирајте со тимот за услуги на клиентите. Обезбедете уникатни искуства за сите вклучени во брендот.  Имаме повластена цена и производи со најдобар квалитет за вас.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски